Офіційно: проїзд у маршрутках Луцька здорожчав до 24 гривень

Вартість проїзду в луцьких маршрутках зросла до 24 гривень, школярі платитимуть 12 гривень.

Про це стало відомо 13 травня під час засідання виконавчого комітету Луцькради.

Зазначається, що підняття тарифу зумовлене підвищенням цін на паливо і автотовари.

«За період дії тарифу у 18 гривень відбулися зміни у складових собівартості надання послуг з перевезення пасажирів:

– прямі матеріальні витрати на придбання палива зросли на 66 % (у чинному тарифі вартість дизельного палива складала 50 грн/л, а у плановому ─ 83 грн/л),

– вартість мастильних матеріалів, акумуляторів, шин та інших запчастин зросла в середньому на 25 %,

– також зросли витрати на страхування автотранспортних засобів, медоглядів, послуги автостоянок, юридичні послуги тощо.

Таким чином, розрахунковий тариф на перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху складає – 23,86 грн», – йдеться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, проєкт рішення «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху» обговорили за участі представників міської ради, перевізників і громадськості 6 травня. До міськради надійшла низка звернень від перевізників громади щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині