На Волині судили маму, бо син приніс у навчальний заклад небезпечний предмет.
Про це йдеться у постанові Ратнівського районного суду.
За матеріалами справи, 3 квітня малолітній хлопець приніс у ЗЗСО «Ратнівський ліцей № 2 ім. М. Заліпи» кухонний ніж. Школяр порушив п. 1 Постанови КМУ № 70 «Про затвердження переліку небезпечних предметів і речовин, з якими особам заборонено перебувати на території та в приміщеннях закладу загальної середньої освіти» та створив потенційну небезпеку для учасників освітнього процесу.
Небезпечну «іграшку» помітили вчителі, а правоохоронці склали на матір учня адмінпротокол ч. 1 ст. 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків).
Читати ще: У Ковелі на вокзалі підліток лякав пістолетом жінку
Жінка під час суду визнала провину, а ще вона була доведена дослідженими доказами.
Тож суддя, врахувавши ступінь вини, дані про волинянку, яка вперше притягується до адміністративної відповідальності та щиро розкаялася, обмежився усним попередженням.
Олена БІДЗЮРАЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
