Сьогодні скорбота і сум огорнули Турійщину – «на щиті» до рідного села Туропин повернувся Захисник Віталій Дудик.
Після довгих місяців невідомості підтвердилося найстрашніше. З 11 квітня 2025 року, після бою в населеному пункті Журавка Сумської області, Віталій вважався зниклим безвісти. Рідні до останньої хвилини вірили і надіялися, що він повернеться живим… Та, на жаль…
Вперше Віталій став на захист України ще під час АТО. З початком повномасштабної війни у 2022 році був знову мобілізований. Захищав Україну у складі 67-ої окремої механізованої бригади на посаді стрільця.
Сьогодні Герой повернувся додому «на щиті». Жителі громади зустрічали захисника, утворивши живий коридор шани.
Під час прощання піднесли спільну молитву за спокій душі воїна Віталія. Державний Прапор України, яким була вкрита домовина, вручили дружині Наталії. Під звуки Державного Гімну присутні віддали останню шану Захиснику, а в повітрі тричі пролунало: «Слава Герою!»
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Герою!










Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
