На Волині покарали жінку через сина, бо той напився і потрапив у лікарню. Що постановив суд

У Володимирі суд визнав винною місцеву жительку в невиконанні батьківських обов’язків після того, як її син напився і потрапив у лікарню.

Про це йдеться у постанові Володимирського міського суду.

У протоколі вказується, що 12 квітня 16-річний хлопець розпивав алкогольні напої та перебував п’яним у громадському місці. Від спритного в юнака погіршилося самопочуття, тож його доставили до Володимирського територіального медичного об’єднання.

Читати ще: У Луцьку в громадському місці виявили п’яну неповнолітню дівчину. Матір судили

Матір юнака Ірину К. звинуватили в адміністративному правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 184 КУпАП (ухиленні від виконання обов’язків щодо виховання дитини, яка не досягла 16-річного віку).

Заслухавши пояснення жінки та дослідивши матеріали справи, суддя призначив їй штраф у 850 гривень. А ще вона має сплатити 665 гривень судового збору.

Олена БІДЗЮРАЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині