На Волині неповнолітній взяв без дозволу мотоцикл, щоб покататися, і потрапив у ДТП.
За порушення, які вчинив підліток, Іваничівський районний суд притягнув до відповідальності його матір.
У протоколі зазначено, що Анжела П. ухилилася від виконання батьківських обов’язків щодо виховання неповнолітнього сина. Зокрема 11 квітня близько 13-ї години неповнолітній керував мотоциклом без посвідчення водія та допустив ДТП. Поліцейські склали на матір прокол за ч. 3 ст. 184 КУпАП.
Під час суду жінка провину визнала, просила суворо не карати і вказала, що буде краще виховувати сина. Як додала, вона не знала про те, що він без дозволу взяв мотоцикл у її брата.
Читати ще: На Волині підліток катався мотоциклом без прав: матір вдруге судили через сина-порушника
Після розгляду усіх доказів суддя, врахувавши, що жінку раніше не притягували до адмінвідповідальності, призначив їй штраф у 850 гривень.
Олена БІДЗЮРАЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
