На Волині хочуть створити фільм до 600-річчя з’їзду європейських монархів

У Волинській області продовжується підготовка до відзначення 600-річчя з’їзду європейських монархів у Луцьку – події, що має вагоме історичне значення для України та Європи.

Минулого тижня під час засідання організаційного комітету серед ініціатив щодо відзначення ювілею було запропоновано створення тематичного фільму.

З метою детального опрацювання цієї ідеї т.в.о. начальника Волинської ОВА Роман Романюк провів робочу зустріч із головою Державного агентства України з питань кіно Андрієм Осіповим та генеральним директором «1+1 media» Ярославом Пахольчуком. До обговорення також долучилася народна депутатка України Ірина Констанкевич.

Під час зустрічі йшлося про ідеологічне наповнення майбутнього проєкту, а також можливі підходи до його реалізації.

Читати ще: Як готуються відзначати 600-річчя з’їзду європейських монархів у Луцьку

«Ми усвідомлюємо значущість цієї історичної події як для Волині, так і для держави загалом. Саме тому важливо знайти ефективні інструменти для її популяризації. Переконаний, що створення фільму дозволить не лише привернути увагу до ювілею вже сьогодні, а й зберегти пам’ять про нього на майбутнє», – наголосив Роман Романюк.

Реалізація такого проєкту сприятиме популяризації історичної спадщини Волині, посиленню туристичної привабливості регіону та формуванню позитивного іміджу України на міжнародному рівні.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині