На Волині двоє рибалок незаконно виловили риби майже на 200 тисяч

Біля села Цегрів під час рибоохоронного рейду викрили двох чоловіків, які незаконно ловили рибу сітками на Мар’янівському водосховищі.

Інцидент трапився у неділю, 24 травня, інформує Волинський рибоохоронний патруль.

Порушники виловили 126 карасів сріблястих загальною вагою 15,7 кілограма, завдавши державі збитків на понад 199 тисяч гривень. За фактом незаконного вилову відкрили кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

Браконьєри здійснювали незаконний вилов риби риболовецькою сіткою, що є порушенням Правил любительського рибальства. Під час рейду у чоловіків виявили 126 карасів сріблястих загальною вагою 15,7 кілограма. За підрахунками фахівців, своїми діями порушники завдали державі збитків на суму 199 206 гривень.

Читати ще: На Волині чоловік незаконно наловив сіткою риби майже на 90 тисяч гривень

Оскільки у діях чоловіків вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України, на місце події викликали слідчо-оперативну групу відділення поліції № 2 міста Горохів Луцького районного управління поліції.

Правоохоронці внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліцейські вилучили незаконно виловлену рибу та заборонені знаряддя лову. Наразі тривають слідчі дії.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися природоохоронного законодавства.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині