На Волинь з полону повертаються 5 військовослужбовців

Повернення українських військових з російського полону, 15 травня 2026 року. Володимир Зеленський

15 травня під час чергового обміну військовополоненим з РФ на Волинь повертаються 5 бійців.

Про це повідомив виконувач обов'язків начальника Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк.

Додому повертаються:

  • Олександр Дяченко з села Древині Володимирського району;
  • Віталій Жук зі Старої Вижівки;
  • Дмитро Іващук із Торчина;
  • Анатолій Лук’янчук із села Волошки Ковельського району;
  • Також додому повертається Юрій Сухецький – з села Вишнів Ковельського району.

Що відомо про обмін полоненими 15 квітня

15 травня Україна та Росія провели обмін полоненими. До України повернулися 205 захисників. Це перший етап обміну 1000 на 1000 між Росією та Україною, за посередництва США.

За словами президента, серед звільнених — рядові, сержанти та офіцери. Більшість із них перебували в російському полоні ще з 2022 року. Захищали Україну в Маріуполі і на "Азовсталі" на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському напрямках та на ЧАЕС.

Джерело

Новини Волині