На Сумщині через детонацію безпілотника загинули двоє чоловіків

У Путивльській громаді на Сумщині двоє чоловіків загинули внаслідок детонації частини безпілотника, яку вони завантажили в автомобіль.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Укрінформ.

«Вранці у Путивльській громаді двоє чоловіків виявили частини безпілотника та завантажили їх до автомобіля. Один із вибухонебезпечних елементів здетонував», – поінформував Григоров.

Читати ще: На Херсонщині загинув чоловік, на якого загарбники скинули вибухівку

За його словами, внаслідок вибуху загинули чоловіки 45 та 47 років.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині