На Ковельщині розшукали палія сухої трави

На Волині «господарі» продовжують завдавати шкоду природі та сусідам – тільки з початку весни зареєстровано чотири пожежі, площа загорань – понад 4,5 га.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.

Сьогодні у селі Бахів Дубівської громади на Ковельщині офіцер-рятувальник ДСНС Служби порятунку Ковельщини встановив винуватця загорання.

Ним виявився чоловік 1958 року народження, йому загрожує штраф у сумі від 3060 до 6120 грн. відповідно до ст. 77-1 КУпАП.

Читати ще: На Волині – перша цьогоріч пожежа сухої трави. Рятувальники застерігають паліїв

Рятувальники укотре закликають громадян не випалювати суху траву та рослинні залишки, а також неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.

Пам’ятайте: спалювання сухої трави може призвести до знищення екосистем, господарських споруд чи навіть будинків.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині