На Волині «господарі» продовжують завдавати шкоду природі та сусідам – тільки з початку весни зареєстровано чотири пожежі, площа загорань – понад 4,5 га.
Про це повідомили в ГУ ДСНС Волині.
Сьогодні у селі Бахів Дубівської громади на Ковельщині офіцер-рятувальник ДСНС Служби порятунку Ковельщини встановив винуватця загорання.
Ним виявився чоловік 1958 року народження, йому загрожує штраф у сумі від 3060 до 6120 грн. відповідно до ст. 77-1 КУпАП.
Читати ще: На Волині – перша цьогоріч пожежа сухої трави. Рятувальники застерігають паліїв
Рятувальники укотре закликають громадян не випалювати суху траву та рослинні залишки, а також неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки.
Пам’ятайте: спалювання сухої трави може призвести до знищення екосистем, господарських споруд чи навіть будинків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
