Мешканці 27 будинків і 2 навчальних закладів ще на тиждень залишаться без гарячої води

Реконструкція магістральної теплової мережі на вул. Кравчука. Суспільне Луцьк

Раніше у державному комунальному підприємтсві "Луцьктепло" планували завершити реконструкцію та відновити гаряче водопостачання до 31 травня. Наразі майстер дільниці підрядної організації Віктор Куц говорить, що старі труби були в дуже поганому стані.

Нові прослужать не менше, ніж пів століття. Зараз їх зварюють і монтують. Завершити роботи, зі слів майстра, планують наприкінці червня або у липні за сприятливих погодних умов.

Що відомо про відключення котелень у Луцьку

Відповідно до графіка, який затвердили члени виконкому 18 квітня цього року, гарячу воду на профілактику на котельні по вулиці Магістральній, 56, мали виключати з 1 по 22 червня 2026 року.

У зв'язку з встановленням обладнання одна із котелень у Луцьку мала припинити подачу гарячої води з 27 квітня по 31 травня. Споживачі районів ЛПЗ та Львівської мали залишитися без гарячої води, проте роботи відтермінували на два тижні.

Джерело

Новини Волині