Кількість загиблих у Дарницькому районі Києва внаслідок російського удару 14 травня збільшилась до 12 людей, двоє з них – діти.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
«До 12 людей зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву, з них 2 дитини», – йдеться у повідомленні.
Пошуково-рятувальні роботи в Дарницькому районі столиці тривають. Залучені психологи та три кінологічні розрахунки ДСНС.
Загалом на місці працюють 170 рятувальників і 51 одиниця техніки.
Читати ще: У Києві внаслідок російського удару загинув відомий хокеїстРаніше управління ДСНС у Києві повідомило у Фейсбуці, що на місці удару по багатоповерхівці у Дарницькому районі з-під завалів деблокували тіла ще двох людей.
Читати ще: У Луцьку вже завтра відновлять рух транспорту поблизу місць влучання
Таким чином станом на 19:30 кількість загиблих за даною адресою становила 11 осіб, з них одна дитина, зазначили у ДСНС.
Мер Києва Віталій Кличко поінформував, що серед загиблих – 15-річна дівчина.
Кількість постраждалих унаслідок ворожої атаки на столицю на цей час становить 57 осіб, 27 з них госпіталізували.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
