Хлопець бив руками та гілками через ревнощі: у Німеччині знайшли мертвою 19-річну українку

У лісі в місті Мангейм, що в Німеччині, знайшли мертвою 19-річну українську біженку. Слідчі припускають, що її вбили, а приводом для вбивства стали ревнощі.

Вбивство сталося 11 березня після півночі біля перехрестя в лісі Кеферталер, де стежки сходяться у формі зірки, пише Громадське. Перед тим хлопець зустрівся з дівчиною, щоб прогулятися, а потім, за даними слідства, напав на неї й побив за допомогою рук і, ймовірно, гілки.

За інформацією NIUS, у дівчини виявили численні гематоми в ділянці обличчя. Зі слів джерел порталу, йдеться про «сильні удари по голові» та «значне застосування тупої сили».

Тіло вранці виявила перехожа жінка. А вже ввечері поліція заарештувала 17-річного підозрюваного – ним виявився сирієць. А жертвою – українська біженка, яка приїхала до Німеччини у 2022 році.

Читати ще: Забив до смерті українку з однорічною дитиною: у Німеччині засудили 16-річного хлопця

Правоохоронці припускають, що причиною вбивства могли бути ревнощі хлопця. Раніше між ним та українкою вже були конфлікти. Так, за два тижні до вбивства хлопець притиснув дівчину обома руками до скляної стінки автобусної зупинки та вдарив кулаком в обличчя.

Тоді проти нього вже подали заяву за фактом завдання тілесних ушкоджень. Водночас ознак сексуального насильства проти жертви слідчі не виявили.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині