Через складну ситуацію в енергосистемі завтра, 12 березня, на території Волинської області будуть застосовуватись заходи обмеження споживання.
Про це повідомили у Волиньобленерго.
Графіки погодинного відключення діють в такому обсязі:
підчерга 4.1:
19:00-21:00
підчерга 5.1:
20:00-23:00
підчерга 5.2:
20:00-23:00
підчерга 6.1:
17:00-20:00
підчерга 6.2:
17:00-20:00
Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх масованих російських атак на енергосистему.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
