Годинами блукав сам: у Луцьку загубленого хлопчика повернули мамі

Сьогодні у Луцьку небайдужі громадяни помітили розгубленого хлопчика, який боявся перейти дорогу. Дитина повідомила, що загубилася.

Люди звернулися по допомогу до патрульних. Хлопчик розповів, що загубився та не може знайти маму, повідомили у патрульній поліції Волині.

Декілька годин дитина перебувала сама без нагляду дорослих.

Патрульні нагодували хлопчика, а щоб трохи підбадьорити малого – подарували йому кепку, після чого передали його мамі.

Як з’ясувалося, мати самостійно шукала сина та не зверталася до поліції, сподіваючись знайти його власними силами.

На жінку поліцейські склали протокол за ч. 1 ст. 184 (Неналежне виконання батьківських обов’язків) КУпАП.

Читати ще: Встромив палець у велосипедний ланцюг: в Струмівці рятувальники допомогли хлопчикові

«Закликаємо не залишати дітей без нагляду. У разі зникнення дитини – одразу телефонуйте на лінію 102 або 112», – наголошують патрульні.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині