Україна пережила одну з найважчих атак за останній час та успішно витримала спробу перевантажити протиповітряну оборону ударними БпЛА.
Про це повідомив радник міністра оборони Сергій Бескрестнов на псевдо Флеш, передає Укрінформ.
«Ми пережили одну з найважчих атак за останній час… Ми успішно витримали спробу перевантажити ППО ударними БПЛА. Понад 1500 на добу. Такого в світі ще не було», – наголосив Флеш.
Він також зазначив, що було збито та знешкоджено 95% БпЛА, і це, за його словами, «фантастичний результат». «Низький уклін усім військовим усіх родів військ та ДФТГ, які захищали нас», – додав Флеш.
За його словами, перехоплювачі збили близько 30% усіх БпЛА.
Читати ще: Масована атака РФ по Києву: кількість жертв зросла до 12, постраждалих – 57
Радник міністра зауважив, що в цій атаці відсоток реактивних «шахедів» і «шахедів» з керуванням був невеликим. Найбільшого лиха накоїли ракети, особливо в Києві.
«Є влучання в житлові будинки та на території цивільних підприємств… Особливо цинічними були повторні удари балістикою в ті сами місця через кілька годин. Так ворог намагався вбити рятувальників, які працюють на місцях», – зазначив радник міністра.
За його словами, метою атаки були об’єкти критичної інфраструктури, Укрзалізниця та логістика. Однак найбільша втрата – це людські життя, наголосив Флеш.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
