Баскетбольний клуб «Старий Луцьк» другий сезон Суперліги ні разу не може виграти в домашньому матчі. Підопічні Нікіти Воєводи в стінах Волинської обласної ДЮСШ поступилися «Запоріжжю» – 78:84.
Ще після вчорашнього поєдинку із «Дніпром» колектив з обласного центру втратив шанси на вихід у плей-оф, тому нинішня гра ніяк не впливала на турнірне становище.
У першій чверті гості були більш наполегливими, набравши п’ятиочковий відрив – 13:18. У другій американці та капітан Степан Лесик взялися виправляти становище, а в «Запоріжжя» активно діяв ексгравець лучан Олександр Петренко. На велику перерву на табло світилося 34:38.
Читати ще: «Треба до церкви йти»: БК «Старий Луцьк» на останній хвилині драматично втратив перемогу
На початку третьої десятихвилинки команди обмінялися влучаннями. Проте до середини господарі не закинули кілька атак, а ось гості взяли відрив у +14. У підсумку – 50:64.
В останній чверті попри кілька невдалих штрафних кидків «Старий Луцьк» за три хвилини до завершення відіграв відставання до −6. Допомогла «трійка» від Лоренцо Андерсона. Проте гравці «Запоріжжя» дотримали свою звитягу – 78:84.
Читати ще: Вболівальники чекають із 2023 року: на домашньому майданчику «Старий Луцьк» зазнав 15 поразки в сезоні
«Старий Луцьк» вважався фаворитом букмекерів і міг подарувати жителям обласного центру першу за майже 2,5 року домашню перемогу. Але, на жаль, самовіддачі і майстерності не вистачило.
Нагадаємо, востаннє у Луцьку баскетболісти «Старого» вигравали ще 2 листопада 2023 року – відтоді вже два сезони на домашньому майданчику тріумфів глядачі не бачили. У нинішньому розіграші Суперліги колектив програв 19 із 23 матчів, посівши в підсумку дев’яте місце. Наприкінці березня луцький клуб на виїзді зіграє останній матчі сезону проти «Ніко-Баскет».
Дмитро КЛИМЧУК
Фото: БК «Старий Луцьк»Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
