Епіфаній вперше очолив літургію у центральному храмі Луцька

У кафедральному соборі Святої Трійці розпочалася літургія під головуванням предстоятеля ПЦУ Епіфанія. Для митрополита Київського і всієї України це перше ранкове богослужіння у центральному храмі Луцька.

Сотні вірян заполонили приміщення собору, аби помолитися разом із очільником ПЦУ. Пройшовши крізь коридор священників, той почав літургію.

Фоторепортаж і деталі – читайте згодом на Волинських Новинах.

Як повідомляли, Епіфаній прибув до Луцька увечері 31 травня із нагоди великого церковного свята Трійці. Віряни, духовенство і представники місцевої влади зустріли його із квітами та хлібом. Потому Блаженніший провів подячний молебень.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині