Через удар ворожого БпЛА понад 30 тисяч абонентів на Волині – без світла. Розгорають Пункти незламності

Увечері 18 березня Волинь знову зазнала атаки російського БпЛА типу «Шахед». Внаслідок атаки постраждав обʼєкт критичної інфраструктури біля Нововолинська

Про це повідомив голова Волинської ОВА Роман Романюк.

«Внаслідок атаки маємо знеструмлення в одному з районів області. Станом на зараз без електропостачання понад 30 тис. абонентів.

Всі відповідні служби працюють на місці над ліквідацією наслідків», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив мер Нововолинська, у громаді розгортають роботу чотирьох Пунктів незламності.

У Нововолинську:

НЦ ДЮТ — проспект Перемоги, 5-А

Будинок спорту СОК ШАХТАР — Перемоги, 5

ДСНС — Винниченка, 8

Благодатне:

Будинок Культури — вул. Миру, 11.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині