Вчора у Володимирі до служби 101 звернулись з проханням допомогти 81-річній жінці.
Про це інформує пресслужба ДСНС Волині.
Пенсіонерка перебувала зачиненою у квартирі та тривалий час не виходила на зв’язок. Рятувальники за допомогою спеціального інструменту відчинили двері та забезпечили доступ медиків до потерпілої.
Після огляду надзвичайники допомогли транспортувати жінку до карети швидкої допомоги.
Читати ще: У Ковелі рятувальники вивільнили з квартири хворого чоловіка та передали медикам
За минулу добу волинські рятувальники загалом тричі виїздили для проведення аварійно-рятувальних робіт – у Луцьку та Ковелі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
