Білорусь розбудовує інфраструктурні об’єкти вглиб території, Росія може ними скористатися, – Демченко

Білорусь розбудовує інфраструктурні об’єкти вглиб своєї території та не наближається до кордону з Україною. Водночас, РФ може в подальшому використовувати їх, перекинувши туди додаткові сили і засоби.

Як передає Укрінформ, про це в телеефірі заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«Щодо інфраструктурних об’єктів, то вони облаштовуються вглиб території Білорусі. Це не в безпосередній близькості з нашим кордоном, але ризик того, що Росія може ними користуватися в подальшому, прийнявши для себе таке рішення і перекинувши туди додаткові сили, такий ризик, звісно, зберігається. В той же час у безпосередній близькості, так, щоб ми фіксували за допомогою технічних засобів спостереження чи системи відеоспостереження, або ж у тому числі й за допомогою БПЛА, щоб здійснювалось переміщення техніки чи особового складу – цього, на щастя, не відбувається. Але ризик саме дестабілізації ситуації, провокацій або й спроб повторного вторгнення з напрямку Білорусі, він вищий навіть, ніж з напрямку Придністров’я», – зазначив Демченко.

Читати ще: «Зненацька нічого не буде», – Буданов про загрозу нападу з Білорусі

За словами речника, саме тому ділянка кордону поблизу Білорусі, а це понад 1000 км, облаштовується і в інженерному відношенні, і в фортифікаційному.

«Звісно, що на найбільш загрозливих напрямках створюються мінно-вибухові загородження для того, щоб кожен український захисник мав можливість протидіяти будь-якій загрозі, яка може йти з території Білорусі», – додав речник.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині