Бійці 20-ї бригади «Любарт» 1-го корпусу НГУ «Азов» отримали заслужене визнання за мужність та відданість Україні.
Про це повідомили у бригаді.
За виявлені хоробрість, професіоналізм і відданість службі воїнів відзначили державними та відомчими нагородами, що їх вони отримали з рук Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського, Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського та вищого командування 1-го корпусу НГУ «Азов».
Читати ще: Бійцям «Любарта» у Луцьку вручили шеврони та державні нагороди
Серед нагород, які отримали бійці, – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орден Данила Галицького, а також відзнаки «За хоробрість», «Золотий хрест», «Срібний хрест» і «Хрест хоробрих»..jpg)

.jpg)

.jpg)
.jpg)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
