Іспитовим строком покарали неповнолітнього ковельчанина, який на замовлення РФ підпалив автомобіль військового. Батькам юнака доведеться покрити збитки.
Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.
Як інформувала Волинська прокуратура, у серпні 2025-го представники РФ завербували 14-річного школяра, який шукав легкого заробітку в телеграм-каналах. Хлопець погодився за 1000 доларів підпалювати автомобілі військових і сам купив легкозаймисту речовину.
Слідуючи інструкціям, юнак дочекався темряви, одягнув балаклаву і в ніч на 22 серпня підпалив автівку військового, припарковану у дворі багатоповерхівки. Проте обіцяних коштів з Росії так і не отримав.
Вартість Volkswagen Transporter оцінювалася у 124 тисячі гривень. Пошкоджено також сусідню «Шкоду», власник якої зазнав збитків на 273 тисячі гривень.
Читати ще: На Волині чоловіка, який вночі стріляв у бік працівників ТЦК, оштрафували на 51 гривню
Дії кваліфікували за ч.2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу). На засіданні неповнолітній свою провину визнав.
Суд призначив школяреві чотири роки позбавлення волі, які замінив на два роки іспитового строку. Батьки хлопця тепер мають відшкодувати понад 420 тисяч гривень потерпілим власникам автівок.
Дмитро КЛИМЧУКЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
