Автівки розтрощені: на трасі Луцьк–Горохів – ДТП з постраждалими

Дорожньо-транспортна пригода з постраждалими трапилася сьогодні, 1 червня, на трасі Луцьк-Горохів.

Зі слів очевидців, відбулося зіткнення двох автомобілів. Транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження. Є травмовані.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ГУНП Волинській області, на автодорозі зіткнулися Opel та Renault. Попередньо, одна жінка постраждала.

На місці працює слідчо-оперативна група.

Читати ще: Біля Луцька п’яний водій в’їхав у паркан. У нього знайшли гранату і пістолет

Вирішуватимуть питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині