У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого водій KIA, проявивши неуважність, зіткнувся з автівкою Opel.
У постанові Луцького міськрайонного суду вказується, що пригода сталася 28 березня близько 17 години.
Як з’ясувалося, винуватець аварії їхав у стані сп’яніння. Огляд, проведений на місці події, показав результат 2,26 проміле. На водія КІА Юрія П. склали протокол за п’яне водіння та спричинення ДТП.
Читати ще: У Луцьку спіймали водія автобуса, який не мав права ним керувати. Отримав 40 тисяч штрафу
Чоловік у суді провину визнав та просив суворо його не карати. Також вина його була підтверджена схемою з місця ДТП, письмовими поясненнями, відеозаписом з місця правопорушення та іншими матеріалами справи.
Відтак суддя за вчинення двох порушень призначив Юрію П. адміністративне стягнення – 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування на рік.
Олена БІДЗЮРАЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
