Алкоголю в 11 разів вище норми: у Луцьку водія судили за п’яну аварію на Карпенка-Карого

У Луцьку на вулиці Карпенка-Карого водій KIA, проявивши неуважність, зіткнувся з автівкою Opel.

У постанові Луцького міськрайонного суду вказується, що пригода сталася 28 березня близько 17 години.

Як з’ясувалося, винуватець аварії їхав у стані сп’яніння. Огляд, проведений на місці події, показав результат 2,26 проміле. На водія КІА Юрія П. склали протокол за п’яне водіння та спричинення ДТП.

Читати ще: У Луцьку спіймали водія автобуса, який не мав права ним керувати. Отримав 40 тисяч штрафу

Чоловік у суді провину визнав та просив суворо його не карати. Також вина його була підтверджена схемою з місця ДТП, письмовими поясненнями, відеозаписом з місця правопорушення та іншими матеріалами справи.

Відтак суддя за вчинення двох порушень призначив Юрію П. адміністративне стягнення – 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування на рік.

Олена БІДЗЮРАЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині