березня

24

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Вчитель фізкультури зі школи села Деревок, а паралельно – тренер спортивного клубу «Воїн» Василь Корець прославив Волинь та всю Україну на нещодавньому Чемпіонаті світу з самбо серед ветеранів. 60-річний спортсмен повернувся з Марокко з бронзовою нагородою. Їздив тренер у складі збірної України, яка, до слова, зайняла у командному заліку друге місце, поступившись Росії, повідомляє прес-служба СК «Воїн».

 

А кількома тижнями раніше він став призером Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед ветеранів.

Його поїздка на чемпіонати стала можливою завдяки підтримці та координації президента Федерації ММА України у Волинській області Михайла Смолки, а також за сприяння Ігоря Палиці та його благодійного фонду «Тільки разом».

Як відомо,  спортивний клуб «Воїн» діє в рамках соціального проекту Ігоря Алексєєва «Воїнами не народжуються», що передбачає не лише тренування в межах клубу, а й виховання здорового покоління дітей із правильними звичками та способом життя.

Василь Корець – чемпіон України, майстер спорту з греко-римської боротьби, який у позаурочний час тренує дітей, навчаючи їх боротьбі. Нагадаємо, що влітку цього року зал, в якому займаються вихованці Василя Корця, став частиною спортивного клубу «Воїн». Його підтримка, за словами тренера, відчулася одразу.

- Завдяки благодійному фонду «Тільки разом» та клубу «Воїн» у нашому залі з’явилося все необхідне – татамі, груші, боксерські рукавички, лапи… - зауважив Василь Федорович.

Уже зараз у старшій групі займається майже 20 дітей, у молодшій – близько 10.

«На власному прикладі знаю: якби батьки вчасно не віддали мене на навчання в Луцьк, то я б не мав можливості реалізувати свій спортивний потенціал. Тому, якщо бачу у своїх вихованцях потенційних чемпіонів, то хлопцям і їхнім батькам раджу переводитися до Луцька, адже тут – на базі клубу «Воїн» - більше можливостей для подальшого розвитку спортсменів», - зізнається професійний борець.

До речі, вихованець Василя Корця Сашко Шевчик здобув перемогу на Відкритому Чемпіонаті Луцька з кікбоксингу WAKO, що відбувся цими вихідними.

Сам Василь Корець каже, що не полишає професійний спорт і часто виступає на чемпіонатах України серед ветеранів, однак його мрія – захисти честь України на світовому рівні, взяти участь у Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби.

«Це надто дорого, треба більше тисячі доларів на участь у чемпіонаті, але маю надію, що колись все-таки зможу виступити і на такому рівні, бо греко-римська боротьба – це те, чим я займаюся все життя», - поділився думками Василь Федорович.

Мрію свою Василь Корець все ж не полишає та каже, що посилено готуватиметься до Чемпіонатів світу з самбо та греко-римської боротьби наступного року.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування