червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Ольга Кухарик – начальник відділення поштового зв’язку с. Невір. Ось уже сімнадцять літ односельці звертаються до неї не лише, аби вислати переказ чи бандероль, оформити передплату, але й придбати ту чи іншу продукцію, а ще почути привітне слово і, звичайно, дізнатися про новинки поштових послуг.

 Можна сказати, на цій посаді Ольга Павлівна підмінила старшу колегу, котра пішла на заслужений відпочинок. Звичайно, попередниця передала досвід щодо специфіки роботи, яка раніше стосувалася переважно відправки-прийому посилок, переказів, передплати періодики, виплати пенсій. Проте життя не стоїть на місці, і в поштовій галузі теж відбувалися зміни, нововведення.

- Сімнадцять років тому не було такого широкого спектру послуг. Нині багато виплат, а це – неабияка відповідальність, треба ж усім вчасно доставити не тільки пенсії, а й різні соціальні виплати, компенсації... Передплата – само собою, але є інші планові завдання. Стараюся доносити всю інформацію до людей. Наприклад, почали частіше посилки пересилати, бо зрозуміли, що це вигідно. До того ж є послуга кур’єрської доставки – прямо в руки. Вже кілька років існує хороша можливість придбати товари побутової техніки та електроніки поштою за каталогами магазину «Ельдорадо». Людей приваблюють ціни і доставка з гарантією. От і для себе якось електрочайник таким чином купила, а родичам – телефон. Спочатку сама нові послуги випробовую, тоді й іншим раджу, - розповідає начальник ВПЗ Ольга Кухарик.
Вона народилась у Невірі, зростала у багатодітній сім’ї: крім неї, ще п’ятьох дочок та двох синів виростили й виховали батьки. Тому не дивно, що жінка змалечку привчена до праці, до відповідальності. Після рідної восьмирічки вивчилася на пасічника в Любешівському ПТУ. А що наука не пройшла даремно, свідчать кілька вуликів, які нині є неподалік обійстя. Та й кохання зустріла теж у своєму селі. Її чоловік Анатолій Степанович учителює у Великоглушанській школі. До речі, Ольга Павлівна «продовжила традицію багатодітності» - вона мама двох донечок і синочка. З гордістю мовить, що дівчатка - вже студентки луцьких вузів: старша, Вікторія, здобуває фах технолога на хімічному факультеті Східноєвропейського університету, Юлія – першокурсниця педагогічного коледжу. А Сашко – восьмикласник Невірської школи, він і вдома хороший помічник (вже з трактором майже «на ти»), і в школі добре вчиться. Кухарикам вистачає над чим трудитися – двох корівок тримають і чимало птаства, а в полі – зернові, картопля, інша городина. Але ж у єдиного в селі працівника поштового відділення і професійних обов’язків дуже багато. На запитання: як всюди встигає, - Ольга Кухарик каже, що просто любить свою нелегку, відповідальну, але цікаву роботу, бо постійно серед людей, старається для людей. І ті відчувають це, бо у поштовому відділенні завжди людно: йдуть діти зі школи – заглянуть до тітки Олі і куплять чогось солоденького. Та й учителі, інші односельці не оминають ВПЗ, бо ж і в обідню перерву тут відчинено: новини розкажуть, розпитають, що свіженького привезли з продовольчих чи промислових товарів, дещо придбають, відправлять посилку, переглянуть періодику…
Близько ста шістдесяти дворів обслуговує Ольга Кухарик у своєму селі. Є старші люди, котрим не лише передплачені газети, пенсію чи інші виплати приносить, але й те, що замовляють, наприклад, свіженьку ковбаску чи миючі засоби. Старшим людям, які не мають змоги часто десь бувати, новини розкаже, підбадьорить теплим словом. Тож плани не лише з передплати, але й із реалізації продукції поштарка виконує справно. Правда, інколи хочеться трішки й відволікатися, наприклад, сходити по гриби. Ось тільки цьогоріч, із посмішкою зазначає жінка, заледве встигала впорати ті, які назбирували її «домашні». Що ж до рецептів страв із грибів, то і в нашій районці брала. А ще зазначила, що і вона, і чимало невірців люблять читати “Нове життя”. Взимку трішки легше, тож «викроює» час на вишивання рушника чи  серветки. Каже, що донечка Оля любить вишивати бісером, переважно іконки. Також жінка розповідає, що їй подобається, коли довкола будинку буяють квіти. Нині їхнє подвір’я барвисте від жоржин та хризантем, є й троянди, а влітку здалеку п’янким ароматом вабили лілії, не поступалися у привабливості стрункі гладіолуси. Хоча господиня скромно зазначає, що майже біля кожного дому в селі є гарні клумби, бо люблять невірські господині оточувати себе красою.
Водночас Ольга Кухарик задумливо додає: «Головне – аби були всі здорові, а над головою – мирне небо». 
Тамара Урядова.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування