липня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

«Інтереси в мене різнобічні: подобається плести вироби з лози, малювати різними техніками, створювати конвертики, вітальні листівки, букети з цукерками та багато іншого», - описує свої захоплення, котрі стали невіддільними від професії, викладач предмету «Кольороведення, архітектурний кольоровий просторовий дизайн» Любешівського технічного коледжу ЛНТУ Тетяна Довгополик. 
Її вихованці – учні та студенти, котрі здобувають у коледжі спеціальність «Будівельний дизайн», є й випускники робітничих спеціальностей. Певний період Тетяна Леонідівна вела гурток лозоплетіння у Будинку дитячо-юнацької творчості. Тоді ж влаштувалася за сумісництвом і в коледж. Має в трудовій книжці запис про те, що якийсь час працювала в Любешівському НВК.
Розповідь про цю талановиту нашу землячку читайте в останньому друкованому або у ПДФ-форматі випуску.
Тамара Урядова.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання