вересня

26

Вівторок

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Юхимія Михальчук – народна майстриня. Ще навчаючись у третьому класі, вона закохалася у цю справу, відтоді голка та різнобарвні нитки – вірні супутники її життя. В доробку Юхимії Михайлівни – вишивані рушники, скатертини, серветки, наволочки та картини, які перетворили її будинок в неповторну картинну галерею. А любов і талант до рукоділля передався їй від бабусі, яка колись була відомою ткалею, ще й онуку навчила цьому ремеслу.

 

Та нелегкий життєвий шлях видався для Юхимії Михайлівни. Зростала в багатодітній сім’ї, де всі годувалися без батька… Тож ніякої роботи не цуралася, змалечку була привчена до важкої селянської праці. Згодом пішла до школи, про яку відгукується не найкращими словами. «Я так хотіла ходити на гурток рукоділля, який діяв при школі. Та через те, що у навчанні була неуспішною, вчителька не дозволила. Так і не дали розкрити свій талант…» - бідкається жінка. 
Після закінчення семи класів у місцевій школі, продовжила навчання в Глуші. Потім відразу пішла на роботу в колгосп. Щодня важко працювала, та навіть попри втому ніколи не полишала улюбленого заняття, адже в ньому знаходила і розраду, й черпала нові сили та енергію. Так і створювала все нові й нові свої шедеври, де кожен виріб – особливий, адже зроблений з неабиякою любов’ю та теплом. 
…Не один рік минув відтоді. Тепер Юхимія Михальчук – пенсіонерка, разом із чоловіком виростили п’ятеро хороших дітей, дочекалися восьмеро внуків та навіть двоє правнуків. Незмінним залишилася тільки любов до рукотворної краси. Крім вишитих робіт, жінка ще й  в’яже килими зі старого одягу. «Вже понад сто «кружків» зв’язала», - розповідає майстриня. Та і це ще не все. На подвір’ї всюди видно творіння господині: є там і грибочки, і квіти, і навіть ляльки.  
Про свої захоплення Юхимія Михайлівна розповідає серцем та з незгасаючою іскоркою в очах до цієї справи, зазначаючи: «Мені так хочеться «запалити» тих жінок, які не займаються рукоділлям, адже це – наша краса, наша особливість». 
Мирослава Струк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання