квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Юхимія Михальчук – народна майстриня. Ще навчаючись у третьому класі, вона закохалася у цю справу, відтоді голка та різнобарвні нитки – вірні супутники її життя. В доробку Юхимії Михайлівни – вишивані рушники, скатертини, серветки, наволочки та картини, які перетворили її будинок в неповторну картинну галерею. А любов і талант до рукоділля передався їй від бабусі, яка колись була відомою ткалею, ще й онуку навчила цьому ремеслу.

 

Та нелегкий життєвий шлях видався для Юхимії Михайлівни. Зростала в багатодітній сім’ї, де всі годувалися без батька… Тож ніякої роботи не цуралася, змалечку була привчена до важкої селянської праці. Згодом пішла до школи, про яку відгукується не найкращими словами. «Я так хотіла ходити на гурток рукоділля, який діяв при школі. Та через те, що у навчанні була неуспішною, вчителька не дозволила. Так і не дали розкрити свій талант…» - бідкається жінка. 
Після закінчення семи класів у місцевій школі, продовжила навчання в Глуші. Потім відразу пішла на роботу в колгосп. Щодня важко працювала, та навіть попри втому ніколи не полишала улюбленого заняття, адже в ньому знаходила і розраду, й черпала нові сили та енергію. Так і створювала все нові й нові свої шедеври, де кожен виріб – особливий, адже зроблений з неабиякою любов’ю та теплом. 
…Не один рік минув відтоді. Тепер Юхимія Михальчук – пенсіонерка, разом із чоловіком виростили п’ятеро хороших дітей, дочекалися восьмеро внуків та навіть двоє правнуків. Незмінним залишилася тільки любов до рукотворної краси. Крім вишитих робіт, жінка ще й  в’яже килими зі старого одягу. «Вже понад сто «кружків» зв’язала», - розповідає майстриня. Та і це ще не все. На подвір’ї всюди видно творіння господині: є там і грибочки, і квіти, і навіть ляльки.  
Про свої захоплення Юхимія Михайлівна розповідає серцем та з незгасаючою іскоркою в очах до цієї справи, зазначаючи: «Мені так хочеться «запалити» тих жінок, які не займаються рукоділлям, адже це – наша краса, наша особливість». 
Мирослава Струк.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання