квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні, у день 65-ої річниці від дня народження нашого земляка письменника-журналіста Григора Мацерука, в читальному залі публічної бібліотеки селищної ради відбулася літературна година «Спів жайвора на світанку».

Вчитель фізкультури зі школи села Деревок, а паралельно – тренер спортивного клубу «Воїн» Василь Корець прославив Волинь та всю Україну на нещодавньому Чемпіонаті світу з самбо серед ветеранів. 60-річний спортсмен повернувся з Марокко з бронзовою нагородою. Їздив тренер у складі збірної України, яка, до слова, зайняла у командному заліку друге місце, поступившись Росії, повідомляє прес-служба СК «Воїн».

Нині важко на Любешівщині знайти людину, котра б не знала Наталію Горщар – скрипальку, співачку й навіть певною мірою театральну діячку. Вже років три більшість заходів на районній сцені відбувається за її участі. За цей час про талановиту молоду і красиву жінку дізналася ледве не вся Україна.  

«Колись, через багато років, яблуками, грушами, сливами ласуватимуть люди і нас згадуватимуть, - висаджуючи чергове деревце, промовляє Микола Олексійович і жартує. – А нам уже буде під дев’яносто».

Ольга Петрик – надзвичайно талановита жінка, понад десять років прививає малечі любов до прекрасного, працюючи керівником гуртків Любешівського Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Війна… Для Олени Олішкевич це не просто слово, від звучання якого в  кожної людини йде холод по шкірі. Для неї це - значно більше, адже то частина її життя, відсутність щасливого дитинства, втрата рідного батька, голод, сльози, відчай та одночасно щира молитва і надія на світлий завтрашній день.

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування