травня

25

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

На її засіданні, яке відбулося учора, 29 листопада, напрацювали план роботи на наступні роки. Участь у роботі Волинської ради регіонального розвитку узяло понад 700 учасників. Серед них: голови райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, міські голови, представники органів місцевого самоврядування, депутатських корпусів різних рівнів, бізнесу та громадських організацій, що впроваджують політику децентралізації і регіонального розвитку, повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

 

Найперше голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко говорив про реформу децентралізації, котра розпочата керівництвом держави у 2014-му році і на сьогодні є однією з найуспішніших. Як відомо, Волинь – серед лідерів впровадження реформи децентралізації в Україні і посідає 4-те місце. Так, в області створено вже 41 об’єднану територіальну громаду. І, як повідомив Олександр Ілліч, відповідно до перспективного плану усього на Волині планують створити 75 ОТГ.

Тож, про підсумки роботи та здобутки області за 4 роки розповів у своєму виступі керівник виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко. Так, стало відомо, що за 3 роки реалізовано 336 проектів з капітального ремонту, реконструкції та будівництва об’єктів інфраструктури краю. Разом із цим, відзначено, що в подальшому треба реалізувати більше проектів, які забезпечуватимуть життєдіяльність громади. Для прикладу, голова ОДА повідомив, що на 2019-й рік багато проектів щодо освітлення вулиць, а натомість хотілося би більше каналізування, проведення інших інженерних систем.

- ОТГ на сьогодні мають прямі стосунки з бюджетом. Це найосновніше в реформі, адже ви не залежите ні від голови райдержадміністрації, облдержадміністрації. Ви напряму формуєте бюджет та напряму працюєте з центральним бюджетом. Тому беріть на себе певну відповідальність та розписуйте ці кошти, але публічно, щоби усі усе розуміли, - зазначив Олександр Ілліч.

На засіданні Ради регіонального  розвитку працювали над формуванням чіткого плану розвитку на найближчі кілька років. Так, присутні аналізували результати впроваджених в області реформ та обговорювали проблемні питання, з якими стикнулись. Таким чином в області дати старт подальшій роботі, що дозволяє  сформувати перелік із основних інфраструктурних проектів, об'єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом кількох наступних років.You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    
Календар свят. Мова, граматика, спілкування