квітня

27

Четвер

Тут може бути Ваша  РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн,  внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

У Погулянці ледве встигли призвичаїтися до такого блага, як потрібно вже й відвикати.

 

Днями до редакції звернулися жителі цього населеного пункту з приводу проблеми, з якою стикнулася їхня громада. 
«Ми хочемо знати, чому у нашому селі освітлення вулиць здійснювалося лише з 18 до 23 години, а вже кілька днів і взагалі відсутнє. Ми зверталися до Великоглушанського сільського голови Євгенії Наливайко, але реагувань не було. У той же час, як нам відомо, у Великій Глуші вулиці освітлюються цілу ніч», - пишуть стурбовані селяни.
Аби відшукати відповідь на їхнє запитання, редакція звернулася до очільника місцевої громади. Але Євгенія Олексіївна просто розводить руками: «Що ж ми можемо зробити, якщо у нас пішло перелімітування використаної електроенергії. Все це сталося через те, що відмінено “нічний” тариф на електроенергію. Саме тому із лютого ми включаємо вуличне освітлення лише на дві години у Великій Глуші у вихідні і повністю відсутнє – у Погулянці. Наразі ми подали заявку на перепрограмування лічильників у РЕС. Коли пройде ця процедура, бачитимемо, що вдасться зекономити. Тоді й плануватимемо графік включення вуличного освітлення по Великій Глуші і Погулянці. Поки що ж у нас просто немає на це фінансової можливості”. 
Насправді, як виявляється, так званий «нічний» тариф не відмінено. Просто внесені певні зміни у законодавство, відповідно до яких замість колишніх 60% за спожиту електроенергію у цьому тарифі, потрібно платити всі 100%. Ось як про зміну із 1 січня тарифів на вуличне освітлення повідомляє прес-служба ПАТ «Волиньобленерго» на офіційному сайті підприємства: «Згідно з Постановою НКРЕКП від 15.12.2016 року за №2210, із 1 січня 2017 р. втрачає свою чинність «Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів». Зазначені зміни призвели до того, що із 1 січня 2017 року відпуск електричної енергії для потреб зовнішнього освітлення населених пунктів здійснюється за роздрібним тарифом відповідного класу напруги, коефіцієнт 0,6 у межах зон доби до роздрібного тарифу застосовуватися не буде. Тому з початку січня ПАТ “Волиньобленерго” може застосовувати лише повний тариф для відповідного класу напруги без диференціювання за зонами доби». 
Відповідно, саме так і сталося із початку нинішнього року. І наслідки цього вже відчули жителі Великоглушанської сільської ради та, мабуть, й інших населених пунктів, де освітлювалися вулиці.
Наталія Муха. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ваша Реклама

Події району

Календар новин

April 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...