квітня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У Погулянці ледве встигли призвичаїтися до такого блага, як потрібно вже й відвикати.

 

Днями до редакції звернулися жителі цього населеного пункту з приводу проблеми, з якою стикнулася їхня громада. 
«Ми хочемо знати, чому у нашому селі освітлення вулиць здійснювалося лише з 18 до 23 години, а вже кілька днів і взагалі відсутнє. Ми зверталися до Великоглушанського сільського голови Євгенії Наливайко, але реагувань не було. У той же час, як нам відомо, у Великій Глуші вулиці освітлюються цілу ніч», - пишуть стурбовані селяни.
Аби відшукати відповідь на їхнє запитання, редакція звернулася до очільника місцевої громади. Але Євгенія Олексіївна просто розводить руками: «Що ж ми можемо зробити, якщо у нас пішло перелімітування використаної електроенергії. Все це сталося через те, що відмінено “нічний” тариф на електроенергію. Саме тому із лютого ми включаємо вуличне освітлення лише на дві години у Великій Глуші у вихідні і повністю відсутнє – у Погулянці. Наразі ми подали заявку на перепрограмування лічильників у РЕС. Коли пройде ця процедура, бачитимемо, що вдасться зекономити. Тоді й плануватимемо графік включення вуличного освітлення по Великій Глуші і Погулянці. Поки що ж у нас просто немає на це фінансової можливості”. 
Насправді, як виявляється, так званий «нічний» тариф не відмінено. Просто внесені певні зміни у законодавство, відповідно до яких замість колишніх 60% за спожиту електроенергію у цьому тарифі, потрібно платити всі 100%. Ось як про зміну із 1 січня тарифів на вуличне освітлення повідомляє прес-служба ПАТ «Волиньобленерго» на офіційному сайті підприємства: «Згідно з Постановою НКРЕКП від 15.12.2016 року за №2210, із 1 січня 2017 р. втрачає свою чинність «Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів». Зазначені зміни призвели до того, що із 1 січня 2017 року відпуск електричної енергії для потреб зовнішнього освітлення населених пунктів здійснюється за роздрібним тарифом відповідного класу напруги, коефіцієнт 0,6 у межах зон доби до роздрібного тарифу застосовуватися не буде. Тому з початку січня ПАТ “Волиньобленерго” може застосовувати лише повний тариф для відповідного класу напруги без диференціювання за зонами доби». 
Відповідно, саме так і сталося із початку нинішнього року. І наслідки цього вже відчули жителі Великоглушанської сільської ради та, мабуть, й інших населених пунктів, де освітлювалися вулиці.
Наталія Муха. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання