квітня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/055fffb2f85b63.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/055fffb2f85b63.jpg'
-  Останнім часом можна часто побачити, як працівники поліції (патрульні) їздять населеними пунктами без включених маячків, сирени. Спиняють автомобілі без причини, тримають більше трьох годин без складання відповідних протоколів. Чому таке спостерігається, адже це є порушенням закону. Хотів би почути відповідь керівництва поліції та прокуратури.
Сергій Поліщук, с. Бірки.
- У зв’язку з тим, що місцева прокуратура не є розпорядником інформації щодо застосування працівниками поліції спеціальних світлових та звукових сигнальних пристроїв, звернення С. Поліщука в цій частині скеровано для розгляду до Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області. Одночасно роз’яснюю: Законом України «Про Національну поліцію» визначено, що у складі поліції, серед інших, функціонують підрозділи патрульної поліції (ч. 3 ст. 13 Закону). Відповідно до покладених на органи поліції завдань, підрозділи поліції здійснюють превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень; виявляють причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживають у межах своєї компетенції заходи для їх усунення; вживають заходи з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень; припиняють виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення; здійснюють своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або дії; регулюють дорожній рух та здійснюють контроль за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками та за правомірністю експлуатації транспортних засобів на вулично-дорожній мережі (пп.. 1, 2, 3, 5, 11 ч. 1 ст. 23 Закону). 
Оскільки С. Поліщук у своєму зверненні не навів конкретні факти порушення чинного законодавства з боку працівників поліції (не зазначено дані про зупинку певних індивідуально визначених транспортних засобів, дату їх зупинки, працівників поліції, які здійснювали зупинку та перевірку транспортних засобів), можливості для відповідного реагування з боку місцевої прокуратури в даному випадку відсутні.
Сергій Федчик, 
заступник керівника місцевої прокуратури. 
- Проблискові маячки або, як у народі прийнято називати, «мигалки», на сьогоднішній день в умовах появи нових працівників поліції на дорожніх шляхах України – досить поширене явище, а «сирена» - спеціальний звуковий сигнал. Проте далеко не кожен водій знає, чому працівники поліції пересуваються із увімкненим проблисковим маячком синього кольору та які дії він очікує від водія. Це питання регулюють Правила дорожнього руху, затверджені постановою КМУ від 10.10.2001 р. №1306. Так, у пунктах 3.1 та 3.2 сказано: «Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привернення уваги учасників дорожнього руху, спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.  У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом, водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу і супроводжуваних ним транспортним засобів. Це означає, що лише при умові одночасного застосування синіх проблискових маячком і звукового сигналу, або тільки одного звукового сигналу, водії зобов’язані пропустити службовий автомобіль поліції, дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд. У решті випадків, де застосовується лише синій колір, патрульний автомобіль є звичайним учасником дорожнього руху. У цьому випадку, дотримуючись правил, дозволяється і здійснювати манер, і обганяти патрульний автомобіль. Разом із цим повідомляю, що всі звернення, які надходять до поліції щодо неправомірних дій працівників поліції, розглядаються у порядку та строки, визначені нормативними документами. Якщо комусь відомі конкретні факти порушень чинного законодавства з боку працівників поліції, то можна особисто звернутися до будь-якого підрозділу поліції, повідомити про це листом або зателефонувати на лінію «102» для відповідного реагування.
Олег Матчук, начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського ВП ГУНП у Волинській області. 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання