жовтня

22

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Станом на понеділок, 13 листопада, на Любешівщині не зафіксовано випадків захворюваності на кір. Проте  ніхто не може гарантувати, що завтра ситуація не зміниться на гірше.

 

Адже в Луцьку та й по інших районах, областях є спалахи кору, і відбувається постійна міграція людей. На жаль, в Україні було два випадки смерті дітей від ускладненого перебігу цього захворювання. У нашому районі проживає велика кількість дітей нещеплених від кору через відмову їхніх батьків. І якщо ці діти матимуть безпосередній контакт із такими хворими, то у 99% вони теж можуть захворіти. Кір – досить небезпечна інфекційна хвороба: дає ускладнення на дихальну систему (пневмонії) та центральну нервову систему (енцефаліти). Тож варто подумати батькам про щеплення синів та доньок. Щодо вакцинації, то в лікувально-профілактичних закладах Центру первинної медико-санітарної допомоги району наявна достатня кількість якісної цілком безпечної вакцини проти кору.

Світлана Трохимук, заступник головного лікаря ЦПМСД Любешівського району.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування