червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Станом на понеділок, 13 листопада, на Любешівщині не зафіксовано випадків захворюваності на кір. Проте  ніхто не може гарантувати, що завтра ситуація не зміниться на гірше.

 

Адже в Луцьку та й по інших районах, областях є спалахи кору, і відбувається постійна міграція людей. На жаль, в Україні було два випадки смерті дітей від ускладненого перебігу цього захворювання. У нашому районі проживає велика кількість дітей нещеплених від кору через відмову їхніх батьків. І якщо ці діти матимуть безпосередній контакт із такими хворими, то у 99% вони теж можуть захворіти. Кір – досить небезпечна інфекційна хвороба: дає ускладнення на дихальну систему (пневмонії) та центральну нервову систему (енцефаліти). Тож варто подумати батькам про щеплення синів та доньок. Щодо вакцинації, то в лікувально-профілактичних закладах Центру первинної медико-санітарної допомоги району наявна достатня кількість якісної цілком безпечної вакцини проти кору.

Світлана Трохимук, заступник головного лікаря ЦПМСД Любешівського району.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування