жовтня

18

Середа

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Біль у спині може бути симптомом різних захворювань і однією з найчастіших скарг. А вже як починаються польові роботи, то й нема про що говорити.  Не раз мій покійний дідусь Іван Прокопович говорив: «Як тільки почалися поля – «простріли» людей замучать». Дійсно, під час збирання урожаю кількість людей, котрі скаржаться на біль у спині, значно збільшується. Більшість після активної праці вже до вечора починає хапатися за спину при спробі її випрямити.

Навколо нас стільки смакоти, що неможливо втриматися і не скуштувати хоч би малу їх частину. Але не завжди все те, що так спокусливо лежить на вашій тарілці, корисне для здоров’я. Шлунок людини щодня піддається різним випробуванням і не завжди виходить з них переможцем. Усе частіше в кабінеті гастроентеролога звучить діагноз - гастрит. 

Кліщі дуже небезпечні для людини. Адже цей невеликий паразит до 3 мм у довжину є переносником і збудником багатьох інфекційних захворювань. Серед них найнебезпечніші – хвороба Лайма та кліщовий енцефаліт. Пік найбільшої активності кліщів – із квітня по червень та з серпня по вересень. І навіть попри те, що активний період цих паразитів незабаром закінчиться, буде незайвим нагадати нашим читачам про те, які хвороби вони розносять, як вберегтися від них та що робити, якщо паразит уже вкусив.

Встановлений діагноз “міжхребцева грижа” звучить, наче страшний вирок, котрий, як правило, автоматично означає тривалий прийом лікарських препаратів і вирішення питання щодо оперативного втручання. Але не варто засмучуватися з цього приводу. Вихід завжди є! 

Відомо, що не варто судити про вік людини лише за кількістю прожитих років. Адже, окрім паспортного віку, є й біологічний. Хтось у шістдесят почуває себе молодим і бадьорим, а хтось у тридцять скаржиться на здоров’я й виглядає удвічі старшим.

Єдина країна

Це цікаво

Календар новин

<< < жовтня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання