березня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Історія зберегла чимало прикладів, коли лікарі, які застосовують методи фітотерапії, успішно справлялися з багатьма недугами. 

Остеохондроз  міцно засів на «п’єдесталі» найпоширеніших хвороб сьогодення. На жаль, таке явище є наслідком насамперед малорухливого способу життя в дітей та юнацтва. 

Ми всі з вами неодноразово чули про вегетосудинну  дистонію. Що ж це таке? Адже про цей “страшний” діагноз в європейській практиці ніхто не чув. Десятки років тому такої недуги не існувало і в нас, проте деякі наші лікарі продовжують ставити цей діагноз, хоча це не є захворюванням, а симптомокомплексом, що виникає з різних причин при порушеннях роботи вегетативної нервової системи.

За словами спеціалістів, найнебезпечнішим з них є так званий гонконгський грип H3N2, так як імунітету проти нього в українців немає. Циркуляція збудника вірусу очікується у кінці грудня - на початку січня. Найкращим способом вберегти себе від захворювання лікарі називають вакцинацію.

Утоплення – одна з форм механічної асфіксії, що розвивається внаслідок потрапляння рідини до верхніх дихальних шляхів і бронхоальвеольного простору. Необхідно знати правила надання допомоги потерпілому.

Згідно зі статистичними даними, близько двохсот школярів із тисячі мають деформацію хребта. Найчастіше хвороба проявляється у віці 7-12 років, хоча не рідкісними є прояви її симптомів уже в 4-6 років, а інколи й у дво- трирічному віці. Що ж, так сучасне покоління пожинає плоди неправильного сидіння за партою і годин, проведених за комп’ютером.

З такими незвичними скаргами останнім часом збільшується пацієнтів у терапевтів, невропатологів, психіатрів, різного роду чаклунів. Ретельні обстеження, найдорожчі консультації, медичні препарати позитивних результатів не дають. Дивлячись на страждання цих людей, постійно думав, як їм вийти з такого стану, як віднайти просте, але водночас оригінальне рішення, щоб не жити «в тумані», не почувати себе, як тіло без душі.

Події району

Календар новин

March 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...