червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Те, що багато наших краян незаконно надають послуги власною сільськогосподарською технікою зі збирання урожаю своїм односельцям та залучають до цього неоформлених належним чином робітників, нікому не секрет. І ось у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області розробили заходи боротьби із такими порушниками.

 

Контроль за виплатою реальної зарплати, виявлення та легалізація найманих працівників в аграрному секторі і залучення до декларування доходів осіб, які надають послуги з обробітку землі власною технікою, - таку низку завдань виконуватимуть волинські фіскали в рамках операції «Урожай-2019».

За словами першого заступника начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталія Чуя, уже ініційовано створення спеціальних робочих груп, до складу яких увійшли представники райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, інших контролюючих структур з тим, щоб забезпечити  якісний контроль за використанням земельних ділянок та дотримання законодавчих вимог  і сплату податків особами, які фактично здійснюють господарську діяльність, отримують доходи, але не сплачують податки. Крім того, особливо ретельно досліджуватимуть фіскали правильність і повноту сплати орендної плати за землю, особливо фермерськими господарствами і фізичними особами-підприємцями.

«На жаль, маємо факти, коли окремі особи обробляють із комерційною метою земельні ділянки понад обсяги, передбачені для ведення особистого селянського господарства, тобто більше 2 гектарів. Здійснення діяльності в аграрному бізнесі за таких умов передбачає інші умови оподаткування та залучення найманих працівників, які повинні отримувати легальну зарплату з відповідними відрахуваннями до бюджетів. Ми просимо представників аграрного бізнесу дослухатися до позиції ДФС, належним чином обліковувати ресурси, які використовуються, сплачуючи податки і дбаючи про права своїх найманих працівників, інтереси громади і держави», - підсумував Віталій Чуй.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування