травня

19

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цими днями проводитиметься весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

 

Процес розкидання вакцини розпочнеться з обробки всієї території, за винятком населених пунктів та великих водойм, з урахуванням ареалу проживання лисиць. Далі принади скидатимуть із літака. Польоти проводитимуться по визначених паралельних лініях із відстанню між ними орієнтовно один кілометр. Вакцина (приманка) безпечна для людей і тварин. Це – невеликі брикети розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу, повідомляє начальник Любешівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Корх та закликає усіх жителів району при виявленні приманок не брати їх до рук та не переносити з місць розкладання.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування