травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Ця процедура стартувала у березні, повідомляє управління соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації.

 

При цьому виплата здійснюється двома шляхами. Особам, які одержують пенсії, - через Пенсійний фонд за місцем її  отримання -  шляхом перерахування на пенсійні рахунки в банках або через відділення «Укрпошти». А особам, котрі не отримують пенсії, виплата проводиться через АТ «Ощадбанк» шляхом зарахування на відкриті там рахунки.

Громадяни, яким кошти перераховуються на банківські  рахунки та які не мають можливості звернутися за ними самостійно з різних причин (через хворобу тощо), можуть доручити отримання коштів довіреній особі. Зразок довіреності для ознайомлення знаходиться в приміщенні «Ощадбанку». Отримувачу коштів при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування