квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

З метою профілактики захворювання сказом, упродовж грудня в районі проводиться кампанія із пероральної вакцинації лисиць.

 

Приманки, у яких знаходиться вакцина, розкидаються із літака на узліссях, обабіч доріг та полів, на перехрестях доріг, лісових вирубках, - розповів начальник Любешівського районного управління ГУ ДПСС у Волинській області Анатолій Парчук.

А також зазначив, що вакцина може бути небезпечною для сільськогосподарських тварин і людини. Тому важливо не допускати контакт із цією вакциною-приманкою, не дозволяється дані брикети брати до рук, пробувати на смак чи запах. Крім того, Держпродспоживслужба закликає жителів району з розумінням поставитися до такого заходу і не знищувати приманки, які знаходитимуться у місцях міграції лисиць. Адже це допоможе у боротьбі зі сказом.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування