травня

26

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Шістдесят із 351 відібраної спеціалістами районного лабораторного відділення проби води з джерел децентралізованого водопостачання за санітарно-гігієнічними показниками на Любешівщинів не відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Вміст нітратів у досліджених пробах коливається від 51,3 до 91,0 мг/дм3 при нормі до 50 мг/дм3. Тобто є перевищення у 1,8 раза. Високий показник питомої ваги невідповідних проб свідчить про ризик виникнення захворювання метгемоглобінемії, особливо у дітей віком до трьох років та вагітних жінок. Найбільше проб із перевищенням вмісту нітратів виявлено у селах Бірки, Березичі, Судче, Велика Глуша, Зарудчі, повідомила Катерина Лещук, лікар із загальної гігієни Любешівського районного лабораторного відділення.  

Також спостерігається значне перевищення у питній воді вмісту заліза в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району, що обумовлено високим природним вмістом заліза у підземних водоносних горизонтах. Спеціалісти Любешівського районного лабораторного відділення ще до початку навчального року обстежили всі освітні заклади, відібрали та дослідили 53 взірці питної води. 24 з них не відповідають встановленим санітарно-гігієнічним вимогам: по ЗДО – 6 за вмістом заліза, по ЗЗСО – 2 за вмістом нітратів та 16 – заліза. При нормативних показниках заліза у питній воді (1,0 мг/дм3) найбільше перевищення виявлено у дошкільних закладах Бірок, Малої Глуші, Великого Куреня, закладах загальної середньої освіти Бірок, Нових Березич, Ветел, Селіска, Деревка, Гірок, Цира.

Разом із тим усі вищезазначені зразки за мікробіологічними показниками відповідають встановленим нормам.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування