червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Позавчора в Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для луцького ПАТ «Гнідавський цукровий завод», інформують працівники філії.

Захід відвідали 13 безробітних жителів Любешівщини. Під час проведення ярмарку вакансій з підбору персоналу на вакантні посади та робочі місця шукачі роботи мали змогу отримати детальну інформацію про діяльність підприємства, наявність вільних робочих місць, умови й оплату праці, проживання. Фахівці наголосили безробітним, що сезонні роботи — тимчасові, в силу природних і кліматичних умов виконуються у визначений період (сезон). Тож усі охочі учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з роботодавцем.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування