грудня

13

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Декілька тижнів тому Олена Набойчик, яка працює у громадській приймальні народного депутата Ігоря Гузя, на своїй сторінці у Фейсбуці поширила повідомлення про доброчинну акцію обміну одягом та іншими речами вжитку «Очисти шафу» як один із методів допомоги людям, котрі цього потребують. Однак, зізнається жінка, навіть не сподівалася, що наші краяни так активно долучаться до цієї хорошої справи.

З метою профілактики захворювання сказом, упродовж грудня в районі проводиться кампанія із пероральної вакцинації лисиць.

У Любешівській об’єднаній територіальній громаді розробили положення про порядок призначення стипендії Любешівської селищної ради «Кращий учень року» та про щорічну Премію педагогічним працівникам Любешівської селищної ради.

Прийом громадян у Любешівській державній нотаріальній конторі із 26 листопада здійснюватиметься за іншою адресою.

Більше десяти депутатів із колишніх сільських рад ледве не опинилися за ґратами. І все тому, що проігнорували літеру закону.

Черг біля приміщення Любешівської державної нотаріальної контори має поменшати.

Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування зробив аналіз виконання бюджету ОТГ за результатами роботи впродовж дев’яти місяців 2018 року. 

Шістдесят із 351 відібраної спеціалістами районного лабораторного відділення проби води з джерел децентралізованого водопостачання за санітарно-гігієнічними показниками на Любешівщинів не відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Позавчора в Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для луцького ПАТ «Гнідавський цукровий завод», інформують працівники філії.

На сьогодні на території Любешівської селищної ради перебуває близько 250 км комунальних доріг, з них майже 200 км мають грунтове покриття.Про їхню долю написала на своєму сайті селищна рада.

Інформація по реалізації проектів по Управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства станом на 25.09.18:

На позачерговій сесії селищної ради депутати ухвалили зміни до рішення селищної ради від 14.07.2017 року №22/8 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», яким визначено ставку земельного податку на лісові землі, інформує прес-служба ОТГ.

Чотирнадцятого вересня цього року розпочато процедуру реорганізації (злиття) Любешівського районного суду.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Любешівської селищної ради» учора підписало договір із Національною службою охорони здоров’я.

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО)

До вищого професійного училища-інтернату приймаються особи віком від 15 до 40 років, які мають інвалідність, стан здоров'я котрих дозволяє навчатись та працювати за обраною професією.

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Календар свят. Мова, граматика, спілкування