червня

23

П'ятниця

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/foto/295685__easter-egg-basket_p.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/foto/295685__easter-egg-basket_p.jpg'
Зазвичай під цією рубрикою подаємо інформацію про будівлі, які колись виконували функцію об’єктів соціально-культурної сфери, сільського господарства, промисловості тощо. Проте з сумом доводиться констатувати факт: таким на сьогодні є символ району – пам’ятка архітектури національного значення «В’їзна арка садиби ХVІІІ ст.». 

6 грудня 2016 року Верховна рада України прийняла Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким вносяться зміни до низки законів України.

У Кабміні спростували десять найпоширеніших міфів щодо призначення субсидій.

Міф №1. Кажуть, що субсидію доведеться повертати, а її оформлення може перешкодити продажу квартири, будинку чи оформленню спадку.

Наш Славень зайняв перше місце в загальному рейтингу Центру світової спадщини ЮНЕСКО.
Гімни держав оцінювалися за чотирма наступними показниками: милозвучність; гармонійне поєднання музичної та текстуальної частин; оригінальність і цілісність твору.

Він утворений при РДА відповідно до розпорядження голови Любешівської райдержадміністрації Олега Куха від 22 вересня 2016 року, № 294. 
Восьмого вересня Кабінет Міністрів України вніс зміни до положення про порядок призначення та надання населенню субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання скрапленого, твердого й рідкого пічного побутового палива. 

Другого червня 2016 року Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій”, який набрав чинності з 1 липня 2016 р.

Верховна Рада України наприкінці 2015 року продовжила мораторій на продаж сільськогосподарської землі до 1 січня 2017 року. Відповідний проект закону №3404 «Про внесення змін  до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель» у першому читанні в цілому підтримали 309 нардепів.

Із настанням літнього туристичного сезону, як інформує Луцький прикордонний загін Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, значно зросла кількість перетинання держкордону у пунктах пропуску дітьми: як у супроводі законних представників, так і інших уповноважених законодавством осіб. Адже на літніх канікулах батьки інколи вирішують відправити своїх дітей на відпочинок за кордон. У такому випадку потрібно знати порядок та особливості перетинання держкордону України неповнолітніми.

Вже декілька років «Укрпошта» успішно працює в напрямі надання «Агентських послуг». Поштове підприємство надає фінансові, банківські та страхові послуги. Для партнерів певної банківської або фінансової установи «Укрпошта» забезпечує дистанційний зв’язок шляхом надання поштових послуг.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року №319 внесено зміни до постанови КМУ №848 від 21.10.1995 р. «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», які набрали чинності з 1.05.2016 р.

Законом України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” передбачено підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати із 1 травня. Розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб зростає з 1074 до 1130 грн.

Продавець, виготовлювач товару, виконавець робіт (послуг) зобов’язаний відшкодувати шкоду, завдану фізичній або юридичній особі внаслідок конструктивних, технологічних, рецептурних та інших недоліків товарів робіт (послуг), а також недостовірної та недостатньої інформації про них. Будь-яке правопорушення, завдання шкоди внаслідок недоліків товарів, робіт (послуг) породжує позадоговірне зобов’язання між сторонами.

Створення Держпродспоживслужби передбачено постановою КМУ від 10.09.2014 р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади». Положення про цю службу було затверджено постановою КМУ від 02.09.2015 р. №667, відповідно до нього Держпродспоживслужба реалізовуватиме державну політику.

Цими днями ми згадуємо тих, хто пройшов горнило тієї страшної своєю трагічністю війни. В історії всього нашого народу і практично кожної родини вона залишила свій кривавий слід. 

Дослідження власного родинного коріння стає все популярнішим. Ухвалений 9 квітня 2015 року Закон “Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років” став стимулом для багатьох віднайти інформацію про репресованих родичів, про загиблих у час Другої світової війни. Тож Український інститут національної пам’яті провів величезну роботу та представив громадськості зібрані матеріали, де можна відшукати необхідну інформацію про своїх пращурів із посиланнями на конкретні сайти, а також із підказками, як краще проводити пошуки.

15 квітня 2016 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії» від 29.03.2016 №1043-VIII, яким передбачено, що для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.

Відзначення Великодня, Світлого Христового Воскресіння, – багатовікова християнська традиція. Цього дня на столі є величезне розмаїття різних страв. Серед обов’язкових мають бути великодні яйця.
Здавна українці по-різному прикрашали їх, тож і називалися вони інакше. Так, крашанками називають яйця, пофарбовані в один колір рослинним барвником, наприклад, лушпинням цибулі. Крапанки – це різновид крашанок.

У сесійній залі районної ради відбувся “круглий стіл” за участю представників влади та громади району з директором Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги при Міністерстві юстиції України Василем Ковальчуком та заступником голови Волинської обласної громадської організації «Центр правової допомоги» Надією Клімчук.

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...