травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

У тих районах Волині, територію яких повністю покривають об’єднані територіальні громади,  планують реорганізувати структури виконавчої влади. Районні державні адміністрації виконуватимуть функцію префектур.

 

Як повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради 12 лютого, наразі Кабмін починає вивчати питання реорганізації структур виконавчої влади у районах, які покриті об’єднаними територіальними громадами. Так, для ОТГ буде передано чимало функцій, натомість за РДА залишиться лише функція префектури.
Найперше це відбудеться у Любешівському та Володимир-Волинському районах, які фактично повністю покриті ОТГ. Однак питання, пов’язані з обороною, державною інформаційною політикою, транскордонним співробітництвом тощо лишатимуться функціями держави незалежно від того, як змінюється територіальний устрій органів місцевого самоврядування.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування