квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

843,676 тис. грн. вдалося зекономити любешівцям унаслідок використання публічної електронної системи закупівель «ProZorro». Загалом же в районі упродовж минулого 2017 року проведено 144 тендерних процедур. А це – 186 837,171 тис. грн.

 Відповідну статистику озвучила головний спеціаліст відділу інвестицій та інфраструктури Ніна Корець під час оперативної наради в першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Фесика , де й обговорювали стан впровадження електронних закупівель в районі, йдеться на сайті Любешівської РДА.

За результатами від проведених закупівель через систему «ProZorro», за 2017 рік у розрізі розпорядників бюджетних коштів,  відділом освіти Любешівської райдержадміністрації проведено 65 закупівель, загальна сума економії становить 471,631 тис.грн., зокрема:

1) Капітальний ремонт центрального входу з облаштуванням пандуса навчально виховного комплексу на вул.Незалежності, 39 смт. Любешів Любешівського району Волинської області – зекономлено 59,782 тис. грн.;

2) виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного комплексу по вул.. Незалежності,39 в смт. Любешів Любешівського району Волинської області – зекономлено 50,914 тис.грн;

3) кабінет математики у зв’язку з оснащенням Любешівського НВК з поглибленим вивченням математичних пре математичних предметів – 44,931 тис.грн.;

4) послуги з відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій (АТО), дітей, один з батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної  операції, бойових дій чи збройних конфліктів, дітей з багатодітних сімей та малозабезпечених – сума економії становила 31,101 тис. грн.;

5) закупівля продуктів харчування для навчальних закладів району– сума економії становила 28,216 тис. грн.

 Любешівською ЦРЛ проведено 35 закупівель,  загальна сума економії становила за минулий рік 241,276 тис. грн., зокрема, найбільше зекономлено коштів по таких закупівлях:

- капітальний ремонт інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ – 150,247 тис. грн.;

- капітальний ремонт флюорографа 12Ф7К з реконструкцією у «Індіарс» з цифровою обробкою інформації для Любешівської ЦРЛ – зекономлено 22,200 тис. грн.

 Територіальним центром соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Любешівської РДА проведено 14 закупівель, загальна сума економії коштів від закупівель медикаментів, пального та продуктів харчування через електронну систему ProZorro становила 68,943 тис.грн.

 ЦПМСД Любешівського району проведено 21 закупівлю, загальна сума економії по закупівлях медичних препаратів та меблів медичного призначення через систему ProZorro за 12 місяців минулого року становить 53,124 тис.грн.

УСЗН Любешівської райдержадміністрації проведено 9 закупівель, сума економії від проведених закупівель становить 8,700 тис. грн.

– На сьогодні всі розпорядники бюджетних коштів району ознайомлені із термінами подання щомісячної звітності по закупівлях у системі та поза системою «ProZorro». Як і раніше, при підготовці оголошень про закупівлі, а також при проведенні закупівель поза системою «ProZorro», є обов’язковим здійснення аналізу ринкових цін, надання достовірної інформації щодо закупівель поза системою «ProZorro», необхідний ретельний підхід до формування кваліфікаційних вимог з метою запобігання перевитрат бюджетних коштів, – повідомила Ніна Іларіонівна.

Однак, зауважили, що на сьогодні ще є розпорядники бюджетних коштів, які досить пасивно долучаються до проведення закупівель у системі «ProZorro».

– Можна однозначно стверджувати, що перехід до електронних закупівель є позитивним кроком у сфері проведення державних закупівель, адже сума економії бюджетних коштів є досить значною, – зазначив Сергій Іванович.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят. Мова, граматика, спілкування