червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Таку думку озвучили під час апаратної наради голови РДА та райради.

Зокрема, вони мали на увазі районний центр соціальних служб та сім’ї, дітей та молоді і службу у справах дітей РДА.

Керівники саме цих двох структур і доповідали за трибуною про роботу в нинішньому році. Чимало критичних запитань прозвучало до Любов Дунець, директора РЦСССДМ: про роботу із сім’ями переселенців, військовослужбовців, тих, які потрапили у складні життєві обставини. Керівник служби у справах дітей Василь Бурдак зупинився на проблемних питаннях. І це, на його думку, насамперед - покращення співпраці  із сільськими радами. Натомість керівник РДА зосередив увагу на необхідності посилення роботи комісії, котра проводить рейди закладами торгівлі, з метою недопущення продажу спритних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

У підсумку обидва очільники районної влади все-таки зауважили: зі створенням об’єднаної територіальної громади доцільність діяльності майже двох ідентичних соцслужб обов’язково потрібно буде переглянути. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування