червня

16

Неділя

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Саме в цьому запевнив голова райдержадміністрації Олег Кух на традиційній оперативній нараді, коли йшлося про те, як у районі використовуються кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Фактично усі об’єкти готові. Щоправда, донині проблемними залишаються два – дитячий ігровий майданчик у с. Щитинь та спортивний майданчик у с. Любешівська Воля.

 

Як поінформувала на нараді Любешівськоволянський сільський голова Світлана Мартинюк, підрядник, у якого мали придбати спортивне знаряддя, повідомив, що до нового року не встигне виконати свої зобов’язання. Іншими словами, є великий ризик того, що кошти, виділені на цей об’єкт, повернуться назад у державний бюджет. Чому відбулася така ситуація та взагалі чому півроку не укладався договір із фірмою, у якої могли би придбати все необхідне, - про це обидва керівники району запитували у Любешівськоволянського сільського голови. Однак та повідомила, що сільська рада взагалі свого часу не подавала жодних пропозицій на цей об’єкт…  

Незадовільна ситуація у Щитині. І хоча очільник місцевої громади, як висловився голова РДА, весь час запевняє, що все у них нормально, насправді ж це «нормально» тягнеться уже три місяці. У той же час бюджетний рік стрімко добігає до свого завершення. Тому і Олег Іванович, і Петро Никонович закликали оперативно відшуковувати різні шляхи для вирішення цих проблем, а також уже нині думати про об’єкти, які подавати на реалізацію за кошти соцекономрозвитку у наступному році. І бути особливо відповідальними у цьому питанні. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування