квітня

26

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Учора директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко здійснив робочий візит у Любешівський район.

У тих районах Волині, територію яких повністю покривають об’єднані територіальні громади,  планують реорганізувати структури виконавчої влади. Районні державні адміністрації виконуватимуть функцію префектур.

843,676 тис. грн. вдалося зекономити любешівцям унаслідок використання публічної електронної системи закупівель «ProZorro». Загалом же в районі упродовж минулого 2017 року проведено 144 тендерних процедур. А це – 186 837,171 тис. грн.

Таку думку озвучили під час апаратної наради голови РДА та райради.

Зокрема, вони мали на увазі районний центр соціальних служб та сім’ї, дітей та молоді і службу у справах дітей РДА.

Саме в цьому запевнив голова райдержадміністрації Олег Кух на традиційній оперативній нараді, коли йшлося про те, як у районі використовуються кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Фактично усі об’єкти готові. Щоправда, донині проблемними залишаються два – дитячий ігровий майданчик у с. Щитинь та спортивний майданчик у с. Любешівська Воля.

Інші новини

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Календар свят. Мова, граматика, спілкування