грудня

15

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Таку думку озвучили під час апаратної наради голови РДА та райради.

Зокрема, вони мали на увазі районний центр соціальних служб та сім’ї, дітей та молоді і службу у справах дітей РДА.

Саме в цьому запевнив голова райдержадміністрації Олег Кух на традиційній оперативній нараді, коли йшлося про те, як у районі використовуються кошти субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Фактично усі об’єкти готові. Щоправда, донині проблемними залишаються два – дитячий ігровий майданчик у с. Щитинь та спортивний майданчик у с. Любешівська Воля.

Єдина країна

Це цікаво

No result...

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання