червня

24

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Цьогоріч такий масштабний захід відбудеться 6-7 липня, тобто традиційні купальські хороводи, котрі є неодмінним атрибутом свята, проходитимуть якраз вчасно.

 Організатори заходу зазначають, що уже відкрито реєстрацію на 10-й ювілейний фестиваль з екстремального водного туризму "Поліська Регата-2019".

У рамках фестивалю відбудуться дводенні змагання на байдарках двійках річками Стохід та Прип'ять на території  національного природного парку «Прип’ять-Стохід».
Детальна інформація (положення змагань):
https://drive.google.com/open?id=16YO2gFNL1dcR9OxyzvRkDRHP5ejWiYg1
Для реєстрації необхідно заповнити форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeIbf14OqUPsxIYVgAL_0CB8hAWRYBlSP-h-rnjwgsOxPaMPg/viewform

Нагадаємо, "Поліська регата", - це міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму, який проводиться у національному природному парку «Прип’ять-Стохід».

Маршрут "Поліської регати" проходить річками Стохід та Прип'ять. Традиційно спортсмени ночують на місці, де сходяться ці дві водні артерії – у селі Сваловичі, і фінішують на перлині Любешівщини – озері Люб'язь.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят. Мова, граматика, спілкування