травня

21

Вівторок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Усе більше експонатів з’являється у Любешівському громадському музеї минулого та сучасного. Їх зносять з усіх куточків небайдужі краяни.

Серед експонатів – старовинний одяг, речі вжитку, знаряддя праці. Є й унікальні документи. Тобто щодень музей наповнюється все новими й новими німими свідками історії, розповів директор закладу Генадій Сарапін.

Але аби ці експонати зберігалися у належних умовах, приміщення музею (кляштор піярів), потребує капітального ремонту. А це – непосильні наразі кошти. Тож на часі йдеться хоча би про встановлення системи опалення та виведення грибка. І все ж, як кажуть, світ не без добрих людей. Небайдужі любешівці допомагають у силу своїх можливостей, аби музей у нашому селищі таки був. Ось і директори обох лісгоспів – Віктор Симонович та Віталій Котеленець, пообіцяли, що посприяють деревиною: зроблять вхідні двері та нову підлогу. У свою чергу, у музеї планують відвести для цих підприємств окремий кабінет, аби створити відділ природи.

При нагоді нагадуємо реквізити, за якими кожен може внести свою частку у матеріальну підтримку новоствореного музею: розрахунковий рахунок у Приватбанку: 26005055525896 UAH, МФО: 303440. Волинське обласне відділення українського фонду культури: на Любешівський громадський музей. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Календар свят. Мова, граматика, спілкування