квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

31 січня відбувся аукціон щодо визначення підприємства, котре надаватиме послуги з  харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Любешівського району Волинської області.

 Як повідомила голова тендерного комітету управління соціального захисту населення Любешівської РДА Іванна Чернюк, цьогоріч дві фірми подали документи для участі у тендері -  ТОВ «АТОМСЕРВІС» та ТОВ «РЕСУРС-СЕРВІС КМ». Найбільш економічно вигідну ціну запропонувало товариство з обмеженою відповідальністю «АТОМСЕРВІС», котре, до речі, надавало ці послуги і у 2018 році,  –24 млн. 159 тис. грн.

Наразі, згідно із законодавство, триває десятиденний термін для оскарження результатів аукціону.

«Якщо ж не надійде жодних заяв щодо оскарження, після одинадцятого лютого можна буде підписувати договір. А отже, жодних перебоїв у харчуванні школярів може не бути», - кажуть в управлінні соцзахисту Любешівської РДА.  

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування